Зірки, мов сльози, падали з очей
І танули в нічному оксамиті…
Тільки життя, прожите для людей,
Є найпрекраснішим життям у світі!
ЗІРКИ, МОВ СЛЬОЗИ, ПАДАЛИ З ОЧЕЙ…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Зірки, мов сльози, падали з очей
І танули в нічному оксамиті…
Тільки життя, прожите для людей,
Є найпрекраснішим життям у світі!