Чарівне літо зустрічаю,
В небесне море я пірну
І сонце піснею вітаю.
Вночі я місяця гукну.
А запах лип п’янить, чарує…
В цей світ я перший крок зроблю.
Чарівне літо подарує
Цю зустріч. Посмішку твою.
Чарівне літо… Так, я мрію
І вірю: будемо разом.
Надії промінь душу гріє.
Це ж літо. Ніжності сезон.
Душа щаслива і співає.
Зненацька погляд твій ловлю.
Я маю крила. Я літаю.
Чарівне літо… Я люблю.
Думок на тему “Чарівне літо”
Треба “усмішку твою”. Посмішка і усмішка – це не одне й те саме:-)