Для голосування необхідно авторизуватись

ТАНЦЮЮ ПІД ДОЩЕМ…

Сьогодні злива…ніч вмиває сонце,

Крізь темінь дня пливуть мої думки.

Іду вперед назустріч незнайомці,

Слідами мрій, мереживом струмки…

Іду вперед – ковтаю запах літа,

Мелодія звучить минулим днем

І тим теплом душа моя зігріта,

Розхристана танцює під дощем.

Закрию очі…слухаю природу,

В ній розчинюсь коротким, ніжним сном.

Тривога дня посипалась у воду

І з нею я злилась терпким вином…

Сьогодні злива… вперше в цьому році…

Думки мої грозою змиті вщент,

Не страшно…у безмежному потоці

Я все ж танцюю боса під дощем…

 

5

Автор публікації

Офлайн 6 років

Ірина Журавель

6
Коментарі: 0Публікації: 3Реєстрація: 02-08-2020