Сьогодні злива…ніч вмиває сонце,
Крізь темінь дня пливуть мої думки.
Іду вперед назустріч незнайомці,
Слідами мрій, мереживом струмки…
Іду вперед – ковтаю запах літа,
Мелодія звучить минулим днем
І тим теплом душа моя зігріта,
Розхристана танцює під дощем.
Закрию очі…слухаю природу,
В ній розчинюсь коротким, ніжним сном.
Тривога дня посипалась у воду
І з нею я злилась терпким вином…
Сьогодні злива… вперше в цьому році…
Думки мої грозою змиті вщент,
Не страшно…у безмежному потоці
Я все ж танцюю боса під дощем…