Прошу у Бога…
Що мені просить?
Він добре знає про усе що мрію.
Я дякую, що тіло не болить
І що душа, мов каганець, не тліє.
Що в труднощах мене не залишив,
Що кожен день мені допомагає.
Що вранці мене знову розбудив
І що увечері здорові всі лягаєм.
Я дякую за спокій у душі,
Й прошу пробачити усе, що нагрішила.
Свої прогрішення я пам’ятаю всі…
Прости, що все це знову допустила.
Ти бачиш все, Ти знаєш чим живу,
Тому й просити щось нема потреби…
То ж я молитву тихо шепочу…
І мрію свою шлю до твого неба.