Не такою ціною ми хочемо миру,
Не тяжкою утратою наших людей!
Ми Вам щиро вклоняємось ,й просимо щиро,
Вбережіться,рідненькі,для батьків і дітей!
Вас у дома чекають,за Вас моляться щиро,
Просять в Бога здоров’я,ласки просять з небес,
Всі ми хочемо зараз,щоб сталося диво,
І ненависний ворог безслідно вже щез!
Ви тримайтесь ,рідненькі,у холодних окопах,
Хай Вас гріє,що з Вами багато сердець,
Всі ми щиро бажаєм,і молимо Бога,
Щоб війні цій страшенній прийшов вже кінець!