Безжальні демони безсоння Мене дістали вже давно, Тож я сиджу на підвіконні І депресивно п’ю вино, У божевільному екстазі, Немов під кайфом наркоман, Дивлюся на розбиту вазу В надії розгадати план Всевишнього, чи, мабуть, долі, Що уготований для нас, Але все марно... Мов в неволі Мене тримає підлий час... Сиджу самотній у кімнаті Шукаючи без сенсу сенс Життя. Вже краще існувати Наклавши філософський ценз На всі думки... Щоб розчинитись В обіймах п'яних соннярів І незворотно загубитись У пущі невеселих днів, Крізь сон у вільному польоті Лечу в безодню, наче птах, Із мідним присмаком у роті Й гіркою кров'ю на губах... |

3 коментарі “Без сенсу”
У моєму житті з’явився сенс, коли я дізналась та повірила, що Ісус помер на розп’ятті особисто за мене! І більш того, Він, Воскреслий і Вічно Живий, бажає подарувати вічне життя кожному, хто вірить у Нього, хто приходить до Бога з щирим каяттям і повнотою довіри. Шалом, Олександре)
Не в образу кажу, але авайте ми обійдемося без розмов про Ісуса.
на грані безумства і реальності… на грані слів і небуття….