Для голосування необхідно авторизуватись

” ПОРТРЕТ ВЕСНИ “

 

 

 

 

 

ПОРТРЕТ ВЕСНИ.

 

 

 

Одного разу в королівстві зими зустрілися три легені. Березень, Квітень і  Травень. Їх покликав до себе в гості Дід Мороз і попросив намалювати портрет Весни на крижаному склі вікна кришталевого палацу, щоб подарувати його Новому року. Брати погодилися допомогти старому.

Минув день і ніч пролетіла, а брати все малювали. Настав вечір наступного дня. За вікнами кришталевого палацу у королівстві Зими кружляли у вальсі сніжинки і застиглий у білосніжних шатах стояв ліс. Володар Снігового королівства Дід Мороз, зійшов на свій трон з величезних блискучих криг, запитав « Ну що, друзі мої, зуміли створити портрет? « Так володарю, сподіваємося він сподобається тобі і твоїм підданим» – відповів найстарший з весняних братів Березень і відсунув зелену, як молода трава, завісу… і володар Снігового королівства побачив справді дивну картину – у білу піну морських хвиль входила чарівна дівчина, у простягнутих до неба руках сіяла червона вогняна куля, яку вона піднімала все вище і вище до неба. Дуже сподобався старому портрет Весни і він попросив братів описати словами те, що намалювали. Березень розпочав і з кожним його словом за вікнами Снігового королівства оживало все, що було намальовано на диво – полотні.

Море білого кольору – це сніг, що тане. Воно здається таким великим і безкінечним, тому що весна йде х усіх усюд, по всій земній кулі… а дівчина, що входить у море і є королева Весна.

Її простягнуті до неба руки – це тепло. Своїми руками вона зігріває Зимове сонце, тримаючи його на долонях. Вона піднімає його все вище і вище, адже весняні дні стають все довшими і довшими. А її золоте волосся – це сонячне  проміння. Усмішка дівчини – це радість, яку несе ця чудова пора року.

Вінок на її голові – перші квіти, смарагдові прикраси – це перша весняна зелень. « Ось таке вбрання ми вигадали для Весни. – хором вимовили брати

А інші прикраси нехай їй подарує сама природа.

 

 

 

 

 

 

1

Автор публікації

Офлайн 5 години

Skazka2020

328
Коментарі: 29Публікації: 172Реєстрація: 15-08-2020

Небайдужий читач

Достижение получено 07.06.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 10.03.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій