АТО
88 posts
“У мене є посмішка одна…” (А. Ахматова) Була у мене торба посмішок – Кольорових, як шматочки літа, Запашних, як […]
Для голосування необхідно авторизуватись
ok“У мене є посмішка одна…” (А. Ахматова) Була у мене торба посмішок – Кольорових, як шматочки літа, Запашних, як […]