– Тітонько! Хлібчика скибочку прошу чи хоч маленьку духмяну зернину… Стукає дзьобом у шибку горобчик, наче знемоглий голодний хлопчина. Віття калини вже інієм вбрані, землю морозом туго схопило. Лишень по нивах колись життєдайних душі голодні блукають журливо… – Тітонько… Хлібчика б… Всохлу шкоринку… Лиш потримати в долоньках дрібненьких… Душечки босі, […]
голодомор
3 posts
Із тонкого сувою Ніч серебриться за вікном Поговорю сама з собою, А потім із котом Стихають птахи біля річки Виблискує, дзюрчить вода Я запаллю біленьку свічку Нехай ввіконце вигляд Нехай скорбота з серця лине Сумною музикой бренить, Вода у річці тихо плине І свічка пам’яті горить