ілюзії
3 posts
Обійдемося без ілюзій? А дзуськи! Увесь Всесвіт примарний, Розбитий на друзки. А ми в ньому – лиш привиди, Тіні людей, Які могли б колись БУТИ, Якби собі це дозволили. Якби себе приневолили Зрозуміти, Що ті «довбані кури» – лиш привід Сказати собі: «Я – привид»…