Вірус гуде і гряде, смертонька горло лоскоче. Осінь — бабисько руде — сиплеться сіллю у очі. В осені хустка, мов коц, пси обірвали запаску. Хлюпає згорблено в дощ, погляд сховавши під маску. Вітер їй слід загорта, ніч їй простелить дорогу… Хто ти, сумна несвята? Що ти хотіла? Від кого? …Осінь […]
Оптимізм
3 posts
Спасибі тобі, надіє, Що знову життя даруєш. З тобою я все зумію, Ти чуєш? Спасибі тобі, надіє, З тобою усе можливо! Я знову живу і мрію, Щаслива.
Прогоняя весельем усталость Улыбалась мечтам поутру… Но нежданная Путница – Старость Постучалась в мой дом (не к добру). На скамейку присев, у порога, Лист кленовый стряхнула с плеча. Угостившись печеньем, с дороги, Похлебала малиновый чай… Улыбнулась беззубой улыбкой, Подмигнула, пророча беду… Хрипло –(тембром расстроенной скрипки) Проскрипела: «Попозже зайду»