Запрошена сьогодні на побачення. Радіти б, та мої думки збентежені, вмикає мозок стан самозбереження, занижує події раптом значення. Чомусь перемикач думок зашкалює та краще б взагалі його знеструмити. Гучніше стало чути серця зумери, свідомість хаотично вкотре каву п’є. Не легко зупинитися на рішенні, бо зустрічі дублюються за графіком. Не можу […]
позитив
3 posts
Осінні дні похмурі та сумні, ще й вітер прохолодний б’є у спину. Депресії скажімо вкотре: “Ні!” — саджаємо тепла в душі зернину. 19.11.2020
Почався ранок сонечком яскравим та вдалий день готують вже боги. Зроби скоріш собі горнятко кави чи просто встань з потрібної ноги. 15.10.20 P.S. Всім позитивного дня 😉