- Вже зацвіла вишня в маминім саду,
Я до тебе, люба, більше не прийду.
Важко груди тисне матінка-земля,
Я в бою загинув, ненечко моя.Вже зацвіла вишня в маминім саду,
Я до тебе, рідна, більше не прийду.
Бо сліпая куля обпекла вогнем…
Заридало небо вогняним дощем…Вже поспіла вишня в маминім саду,
Не чекай на мене, я вже не прийду.
Важко груди тисне сирая земля,
За Вкраїну впав я, ненечко моя.


2 коментарі “Вже зацвіла вишня…”
Гарно. І так гірко…
Щиро дякую ❤️