Я пошепки з майбутнім говорила.
Хотіла і боялася спитати:
Чи все складеться так, як я просила,
Про що Отця наважилась благати…
Мені відповіла ранкова тиша,
Мені відповіло безхмарне небо:
Все буде добре. Краще, ніж раніше.
Все буде добре. Саме так, як треба.
Але ніхто, ніхто на цілім світі
Не може Квітку Щастя дарувати.
Бо щастя кожен мусить сам творити
А потім – берегти і шанувати…

Думок на тему “Я пошепки з майбутнім говорила”
Подобаються тональність та звучання.