Для голосування необхідно авторизуватись

Я пошепки з майбутнім говорила

Я пошепки з майбутнім говорила.
Хотіла і боялася спитати:
Чи все складеться так, як я просила,
Про що Отця наважилась благати…

Мені відповіла ранкова тиша,
Мені відповіло безхмарне небо:
Все буде добре. Краще, ніж раніше.
Все буде добре. Саме так, як треба.

Але ніхто, ніхто на цілім світі
Не може Квітку Щастя дарувати.
Бо щастя кожен мусить сам творити
А потім – берегти і шанувати…

7

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Natalya Starchenko

1 060

Відчула щастя я на смак....

Коментарі: 733Публікації: 93Реєстрація: 21-10-2020

Автор місяця (Січень 2022)

Достижение получено 06.02.2022

Титул: Автор місяця (Січень 2022)

За публікацію “Хто ти для мене?”

17 вподобання користувачів у січні

Яскравий коментатор

Достижение получено 26.10.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 25.10.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Я пошепки з майбутнім говорила”