Співай! Кричи!
Біжи щодуху!
У небо весело
дивись!
Тут навіть камінь
має вуха,
Я не кажу уже
про ліс.
Живи піднесено,
неначе
неспокій –
то звичайний дим.
І край оцей
тобі віддячить,
і точно визнає
своїм.
Тут навіть камінь має вуха…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Співай! Кричи!
Біжи щодуху!
У небо весело
дивись!
Тут навіть камінь
має вуха,
Я не кажу уже
про ліс.
Живи піднесено,
неначе
неспокій –
то звичайний дим.
І край оцей
тобі віддячить,
і точно визнає
своїм.