Для голосування необхідно авторизуватись

Як ми воювали…

Знов зацвіла вишня в мамині саду,

Я до тебе рідна більше не прийду.

Білі груди тисне сирая земля –

За країну-неньку згинув в бою я …

Клоун на престолі – блазні при кермі…

Зрадою й свавіллям дякують тобі…

Ти ж прости їм, рідна – тупість та брехню,

Я ж за твою віру Господа молю…

Вже зацвіли вишні в рідному селі…

І ростуть могили – гинуть молоді…

Війна не скінчилась, хоч ми й не стріляли…

Наші вороженьки підло наступали…

3

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Тако Назама

167
Коментарі: 56Публікації: 35Реєстрація: 25-10-2018

Яскравий коментатор

Достижение получено 02.08.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 01.04.2021

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Бронзове перо

Достижение получено 12.01.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

2 коментарі “Як ми воювали…”