30.11.21 (10:00)
А Київ вже не той..
А Київ вже не той… вже не такий красивий..
І люди вже не ті, та й я вже не така…
Нема вже правди тут, нема свободи слова… Роти закрила всім, – чиясь страшна рука…
На вулицях не людно, не чути сміх дітей,
А тільки по новинах рахунок йде смертей..
Вже люди не хворіють…
Хвороб більше нема..
Лише одна проблема – хвороба світова!…
Хто міг колись подумати що будемо так жити?..
Що вільно ми у транспорт не зможемо зайти..
Так штучно все продумати, зробити і купити..
Щоб всі ми тут повірили що хочуть нас спасти..
А історичні факти?
Всесвітній геноцид…
Нікого не дивує, що ліків дефіцит?
Що медицина платна?
Що кисню не дають?
Відкрийте люди очі! Ну де ж ця правда тут?…
Тетяна Т.-Н.
