О квітко лотоса мойого саду,
Так щедро нам дарована весною,
Вже відчуваю солод твого плоду,
Багатою осінньою порою.
Сьогодні ти чаруєш всіх красою,
Рожево-ніжного свойого цвіту,
А через мить – все застеляєш снігом,
Весну так непомітно підміняє літо.
Лиш оглянуся – на порозі осінь,
Багряне листя заплітає в коси,
І переховує вже сонця промінь,
В історії життя книжкових стосах.
І вже їх пухом білим припорошить,
Зимовий вечір, тихий, чарівливий,
– Я хочу повернути хоча б осінь!
Та автор каже тихо ” Неможливо”.
5 коментарів “О квітко лотоса мойого саду”
Дуже вдало описали плин нашого життя !
Дуже гарна поезія!!!
Дуже трепетно і ніжно….
Успіху Вам!!!
Дякую щиро всім Вам 💖
Прекрасно і глибоко!