14.04.20(00:05)
Життя безцінне…
Життя людське висить на волосині,
І може обірватись в кожну мить..
Сьогодні молодий, – а завтра сивий,
Це в випадку якщо нам пощастить..
Якщо нам пощастить побачить старість,
Якщо пройдем дорогу ми пряму,
Якщо ми збережемо в серці радість,
Й не стрінем ворогів ми на шляху…
Життя людське так легко загубити,
Не розумієм іноді цього..
Якщо на краще можеш щось змінити,-
Розкрий тепло ти серденька свого..
Допоможи людині в час негожий,
Коли ти бачиш що біжить сльоза.
Коли помітиш,- душу щось тривожить,
Ти не залиш нікого сам на сам…
Ти можеш врятувати чиюсь долю,
І добрим словом можеш ти спасти..
Пропащу душу що живе в неволі,
-безвиході, тривоги, пустоти..
Зверни увагу на чиїсь незгоди!
На стан душі яка горить вогнем!
На сльози, ті що як весняні води,
Біжать невпинно…- Як ми так живем??
Як ми живем не бачачи ті очі?
Які кричать,- “Благаю, підійди!”
І тихо просять Бога серед ночі,-
“Врятуй мене ти, Боже, від біди!”
Ми маєм цих людей навчитись чути!
Зуміти бачить,- Як допомогти?
Не маєм права ми про них забути,
І просто так собі повз них пройти..
Бо в цьому світі може все змінитись,-
Сьогодні інший хтось, а завтра ти..
Благатимеш,-“Прийдіть на допомогу!”
І зможе хтось повз тебе так піти…
Давай же будемо з відкритим серцем! –
Ми помічать людей які мовчать…
А десь в душі готові вже померти,
І від страждань серця їхні кричать…
І може ми спасемо чиюсь душу?
Врятуєм долю,- не проллється кров..
Життя безцінне!, – я сказати мушу, –
Не будь байдужим! – ПРОЯВИ ЛЮБОВ!!!
▪️▪️▪️
Тетяна Т.-Н.

Думок на тему “Життя безцінне…”
Цікава поезія. Заходьте і до мене, прочитайте моє творіння)