Для голосування необхідно авторизуватись

Чому так гірко плаче осінь?

Чому так гірко плаче осінь?
Хіба залишилась одна?
А може слізно в Бога просить,
Щоби затрималась зима?

Вона ще хоче покружляти
Вогняним листячком із вітром,
Ще хоче щедро дарувати
Свої багатства людям, дітям.

Ще хоче зберегти для себе
Терпкий цілунок хризантеми.
Ще хоче журавля у небі
Й листопадової поеми.

3

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Tanya Varenytsya

238
Коментарі: 0Публікації: 56Реєстрація: 07-08-2020

Срібне перо

Достижение получено 18.10.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій