Не хочу чорної землі
Їдкого диму смерті крові
Не хочу я руїн в смолі
Не хочу я такої волі
І прапор цей страшний
І мир і спокій не несе
І я не вірю що такий
Нас об’єднає і спасе
Отож візьму свою палітру
Змішаю всі тут кольори
І нанесу на біле простирадло
Такими мають бути прапори
І чисте небо і кудлаті хмари
Волошки, кульбаба тут є усе
Ромашки і шовкові трави
І свіжий вітер щастя нам несе
І мир і спокій і квітуча доля
І віра і надія в майбуття
Такою має бути наша воля
Я виберу не смерть, я виберу життя
Нас хочуть посварить
Нас хочуть роз’єднати
Задумайтесь на мить
Нам є чого втрачати
В нас є навіщо жити
Ми разом, ми країна
Не треба нас жаліти
Ми нація єдина
Нехай квітує поле
Шумить веселий гай
Нехай залишить горе
Наш солов’їний край.