Щось було у її легені. Нічого страшного - просто квіти. Їй тепер моторошно буває Ночами, в оточенні примар. Шкіра прикрашена рубцями, Немов слідами хижих пазурів - Така ціна за шанс без прогнозу. Леза, промені і сни, знову сни. Але ж існує літо. І квіти - справжні, що ростуть у клумбі; Котрих не лякають її нічні жахи. Існують бджоли І принци з принцесами, Смак полуниці і ранкова роса. Сміх, доки не заболять щоки, І теплі дощі. Краса і свято. Заради цього варто жити.
Думок на тему “Прокидайся”
Квіти в легенях. Леза, промені і сни. Круто!