Спогадів дуже багато
Їх не хочу забувати
Класно ще б у них вернутись
Трішки там помандрувати
Як черешні рвала в лісі
Чи ходила по малину
Як вилазила по стрісі
Щоб зірвать гроно калини
А коли вже вечоріло
Бігла хованки я грати
На небі сонечко сідало
А я ще не лягала спати
Помагала мамі вдома
І просилась на дискотеку
Дівалась завжди моя втома
Коли в клубі грала Смерека
Спогадів багато було
Буду ще їх я творити
Про них ніколи не забуду
Завдяки ним, хочу жити
2 коментарі “Спогади”
Спогади дитинства та юності зігрівають душу. Гарно!
Liza Bird щиро дякую 😊