Вона щаслива, чуєте, щаслива!
І хай не так, як би хотілось їй,
Та за спиною появились крила,
І у очах з’явилися вогні.
Вона щаслива з ним… в розмові, у мовчанні,
Вона з ним наче пробудилася від сну
І потонула у його коханні,
Не в мріях, а насправді, на яву.
Вона щаслива з ним. Вона його кохає.
Все подолати допоможе Бог…
І побудують свій маленький острів раю…
І не важливо де… важливо, що удвох.
Думок на тему “Важливо що у двох.”
Так! Не важливо де.
Важливо, що удвох.👍🌷