Можна простити
і залишитись.Можна
й піти.Назавжди.
…а як непросто
“До зустрічі!” сказати!
коли не віриш..
Для голосування необхідно авторизуватись
okМожна простити
і залишитись.Можна
й піти.Назавжди.
…а як непросто
“До зустрічі!” сказати!
коли не віриш..
4 коментарі “***”
Це правда…
Недовіра страшна перепона!
Дякую за увагу,пані Наталя!
Так, пані Ліза!