Скільки років триває кохання?
Я надіюсь, не рік і не два…
Щоби першим було – і останнім!
Щоб від серця – діла і слова.
Якщо вірність – то лиш лебедина,
Як з вовчицею вовк – до кінця!
Щоб кохання пізнати єдине…
В унісон щоб звучали серця.
Не кохають тоді, коли зручно,
Коли вигідно, або на зло.
А коли ти шепочеш беззвучно
“Аби в нього все добре було…”
Не кохають, коли просто сумно,
Коли звичкою стала любов.
Коли кажеш “цілую” бездумно
І лиш пристрасті хочеться знов.
Не вимірюють часом кохання,
І не міряють силою слів…
Коли з подихом навіть останнім
Ти б ЇЇ обійняти схотів…
Коли хочеш завжди поряд бути,
Не рахуєш години і дні
І щоб тихе “кохаю” почути
Ти віддав би усе на Землі!
Думок на тему “Скільки років триває кохання?”
Ніжно, красиво, мрійливо)