Зацвітають білим-біло
Яблуні в саду…
Я до них торкнусь несміло,
Ближче підійду
І вдихну на повні груди
Ніжний аромат!
Ледве чутний, він усюди –
Між доріг і хат…
Пригадаю все минуле,
Весни моїх дум…
Дітки мої вже поснули,
Вкрався легкий сум
Це ж із цвітом проминає
і моя весна!
Знов саму мене лишає
У садах вона
Яблуні квітують ніжно
Казка наяву!!!!
Ну а потім… цвітом сніжним
Стеляться в траву
Опадає тихо тихо
Яблуневий цвіт,
Я пошлю собі в минуле
Трепетний привіт