Для голосування необхідно авторизуватись

На згині літ…

Як важко дихати….
Повітря! Ще повітря!
В тенетах смутку
Заплуталась душа
Воліла мандрувать
в просторах,
Разом з Вітром
Та кволі крила
в вись не поспіша…
Хіба її біда,
що покохала
Його, незнаного,
що дав їй цей політ…
На згині літ
любові не чекала
А він чекав..
її….
на згині літ..

4

Автор публікації

Офлайн 5 років

Vita Dembicka

211

Не треба слів, лиш почуття....

Коментарі: 14Публікації: 51Реєстрація: 14-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 07.03.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 30.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “На згині літ…”