Як важко дихати….
Повітря! Ще повітря!
В тенетах смутку
Заплуталась душа
Воліла мандрувать
в просторах,
Разом з Вітром
Та кволі крила
в вись не поспіша…
Хіба її біда,
що покохала
Його, незнаного,
що дав їй цей політ…
На згині літ
любові не чекала
А він чекав..
її….
на згині літ..

Думок на тему “На згині літ…”
Дуже зворушливо.