“Безглузді строки”
Я ніколи не бачив гір,
І ніколи не бачив моря.
На піску не лишу слідів,
Та у цьому не бачу горя.
Я мов в’язень, що під дощем,
Все виводив безглузді строки.
А у вирій немов птахи,
Все втікали мої ті роки.
І я дихав і нею жив,
Та й любов не буває вічна
Тим чим так дорожив,
Ні поема це не трагічна.
Я навчився ховати сум,
Десь пускати його за вітром.
Наче моря бентежить шум,
І бракує мені повітря.
І я знову десь поміж хмар,
І виводжу безглузді строки.
Із минулого злих примар,
Досі чую бентежні кроки.
Та я дихав хай йому грець!
І життя мене хвилювало.
Я іду собі на впростець,
Десь майбутнє мене ще чекало…
05.07.2021.

3 коментарі ““Безглузді строки””
Так, вір дійсно не трагічний, тому що через біль страждань, смуток та порожнечу відбулася внутрішня трансформація. Нажаль, дуже часто в самое такій послідовності це відбувається. Вірш дуже життєвий, щемливий, бере за душу, торкається її потаємних струн, і він дуже особистий – це відчувається у римованих строках.
Гарний твір та потребує допоацювань.👍
Гарний твір та потребує допрацювань.👍