«Дзеркало»
Дивився з дзеркала на мене
Для мене не знайомий чоловік
Обличчя зморене як небо
Дивились очі з під повік
Так сильно зморений війною
Виски вкривала сивина
Лишень зігрітий був тобою
Коли стискала далина
Дививсь на мене не вблагано
Сказати щось мені хотів
Та тільки мовити ні слова
Таки ніяк він не зумів
Лиш погляд свій впустив додолу
Коли згадалася війна
Із пекла він знайшов дорогу
В душі стискалася струна
Віталій Прокопович……
16.02.2017.
