І знову потекли ті ріки крові
Вже третій рік, народ мій розпина
Ущент стоптали стежки полинові
Поміж дворів снаряди розрива
І мій народ той знищують бездумно
Щодень екран повідує жахи
Хтось скаже там стояти не розумно
Нажаль ніяк від цього не втекти
Бо хто ж тоді боронить рідню хату?
Якщо не Українські ті сини
Достойну давши ворогу відплату
Поклавши підлих ворогів в гроби
Ось так стоять вони там, дні і ночі
Щоб ворог ні на крок, прорватися не зміг
Та дома ждуть заплакані ті очі
Виглядаючи сина збившись з ніг
І знову потечуть ті ріки крові
Вже третій рік народ мій розпина
Так скоро зацвітуть кущі бузкові
Та їх красу затьмарить зла війна…..
Віталій Прокопович…….
04.02.2017.
