«Останній бій» ветеранам вітчизняної присвячується…
Здригалась під вагою крові,
Ущент спустошена земля
І чорний крук літав по полі.
У темноті не видно й дня.
На полі бою стало тихо.
Вже й захлеснувся кулемет.
Пройшло землею чорне лихо.
Солдата несли в лазарет.
Останній бій з фашистом лютий.
Тепер війні прийшов кінець.
Той день не буде вже забутий
Тим болем стомлених сердець.
Війна ішла косою смерті,
Народи знищуючи вщент.
Ті сльози на очах відверті
Такий вагомий аргумент.
Та вони вистояли вперто
За свою землю до кінця.
Хтось став героєм вже посмертно.
У небесах зустрів Творця.
13.04.2017.

Думок на тему “«Останній бій» ветеранам вітчизняної присвячується…”
Щастя Вам