«Тиша»
На пасіці панує тиша
Нечутний бджілок дружній гул
Лиш в листі десь шурхоче миша
Яку ще кіт не проковтнув
Напрацювавшись усе літо
Бджоли сховалися до клубу
Коли у осінь все оділо
Свою пожовклу, мерзлу шубу
Їм сняться сни, про цвіт і квіти
Коли акація цвіте
Їм треба довго ще терпіти
Коли весна назад верне
І полетять вони у поле
Збирати з соняхів пилок
Та їхні вулики закрила
Ця осінь міцно на замок
Віталій Прокопович…….
24,10,2016,
