Дві «двадцятки» зійшлись в високосному новому році.
Скоро – скоро настане для дива і казки пора.
Хай достаток несе він і радість на кожному кроці
І не бійтесь того̀, що пройде він під знаком Щура.
Щур цей зовсім не злий, це – маленька сіренька тваринка:
Шкоди він не несе, любить хліб сухий гризти і сир.
Хай у році його буде радісна кожна хвилинка
А Пацюк принесе на хвості нам омріяний МИР!
В небуття проводжаємо рік «двійка – нуль – дев`ятнадцять» –
Скільки ра̀зом з ним пройдено бу̀ло всіляких доріг!
Та нові вже дороги для звершень нових нам мостяться:
20 – 20 уже на порозі: «Привіт, Но̀вий Рік!!!»
