Прийшла весна квітуча та привітна,
Як завше, первоцвіт у лісі виріс…
Та раптом, наче грім для всього світу
Підступний та страшний КОРОНАВІРУС!
Його назвали COVID19,
З ним паніка прийшла – його дружина.
На вулицю іти усі бояться,
Бо все навкруг закрито карантином.
Смертельний лік йде по Землі невпинно….
Так, це біда, але сказати мушу,
Що в дні оці панічно-карантинні
Так легко розглядіти лю̀дську душу.
Покаже COVID людяність і злобу,
Хтось гірко плаче, хтось пісень співає,
Втрачає хтось свою людську подобу,
Хтось в душі добрі зерна засіває.
І карантин і вірус – все минеться
(Не вічно ж тут йому королювати),
Весна ласкаво людям посміхнеться,
Що після карантину вийдуть з хати.
Але його уроків не забудем
Й сама планета буде розуміти,
Що є на ній лихі і добрі люди
І хто ким є насправді в цьому світі!
