Зійшла на Землю молода Зима
Так бажана і так жадана нами.
Безсніжна, та як завжди крадькома
З собою принесла мішок з дарами.
Спекла ясну мов сонце Калиту,
Андрія на гуляння закликала,
І в ніч ясну пречисту і святу
Кохання юним душам дарувала.
Літала з Миколаєм по Землі,
Дарунки чемним дітям роздавала,
Та в кожному містечку і селі
Вогнями ялинковими заграла.
В колядках її голос пролунав,
В щедрівках зимову почули мову.
Коли Ісус у яслах засинав,
Вона йому співала колискову.
Втомилася, присіла на поріг.
Роздала всі дари, та все ж багата,
А навкруги лунав дитячий сміх –
Найкраща дяка Зимоньці за свята.

Думок на тему “Молода Зима”
Зима, яка повертає в дитинство) Гарно написано🤗🌹🤗