Місто спить, зачароване полум’ям ночі,
Тиша скрізь, навіть ясен старий не скрипить,
Та не спиться мені, моє серце тихенько шепоче,
Ці рядки, що на аркуші з’являться вмить.
Напишу я про щастя, про світле таке, дитяче,
Намалюю усмішку в кінці, для «похмурого» читача,
Напишу про життя, і чекатиму нетерпляче
Поки стануть реальністю ці незвичайні, прості слова…