“Спасатєль”
Вбы ґазда ся не “загнув”…
Я дись кра́йом уха чув –
ковбаса иннись “не вто”;
Бу́де черево “бо-бо”,
кіть “наве́рнеш”, ги колись…
ГОСТів вже ниє иннись…
Раньше ГОСТ – ото быв ЗНАК!
Ннись в рецептах кавардак…
Ннись яко́єсь ДСТУ
(добре, кіть купив таку!)
Ану, чи тот знак туй є?
Нє…А значить йсе моє!
За ґазду життя оддам
(є в ня 9)!..Йзім ї сам👌!
Бабинець Ю.Ю.
Автор публікації
581
Хтось злий на мене все забрав
(хіба життя ще взя́ти?)...
Нато́мість Бог у дар послав
уміння римувати!
От і пишу я все підряд,
у око що упа́де -
і жарт, і лірика у ряд...
Читайте - це про ме́не!
Коментарі: 92 Публікації: 172 Реєстрація: 18-06-2021
Золоте перо
Достижение получено 20.09.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій
Небайдужий читач
Достижение получено 17.07.2021
Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій
Думок на тему ““Спасатєль””
Гарний вірш Юрію!