ЗАБОБОНИ
У життя свої закони, —
кожен добре знає;
Але є ще й забобони, _-
всяк їх свої має…
Напримір, коли перейде
чорний кіт дорогу, —
вдачі вже тоді не буде
і вертай додому…
Баба з відрами пустими, —
теж, аналогічно…
Ну а це, скажіть при чому,
хто пояснить звично?..
Ось, звичайна команиця
три листочки має;
А чотири (ну, дурниця!)
вдачу притягає!..
Або:встав з ноги не тої
із самого ранку, —
день пропав…Це…Друзі мої!
Звідки ці вигадки?..
Чи по дереву постукать, —
щоб не наврочити…
Хто із вас у все це вірить?
Що, без них не жити?
Забобонів є багато, —
всіх їх не злічити;
Треба в будні і у свята
дулі їм крутити!
Бо хто вірить (що прикметно!)
у всі ці дурниці,
той і “попадає” часто,
як у сіті птиця..
Бабинець Ю.Ю.

3 коментарі “Забобони”
чітко і мудро) картинка взагалі в точку)))))))))))))))…
Дуже іронічно. жваво, з гумором. Мені подобається!
Не маю жодного забобона. Хоча росла в атмосфері суцільних необгрунтованих страхів.
В Біблії сказано: “Пізнайте істину. Істина зробить вас вільними.” Я вільна.
Твір Ваш доречний, має мудрі думки.👍