Для голосування необхідно авторизуватись

Н А Д В Е Ч І Р”Я

. .                            Н А Д В Е Ч І Р ” Я
. .Чи споглядали ви справжню заквітчану красу у тихе, лагідне, привітне надвечір”я? Чи потрапляли у неписаний квітковий дивограй, що переливається – виграє всіма барвами небесної веселки? Чи вдихали неймовірний чудодійний аромат, який незримо – невидимо бере у свій запашний полон? Про це не можливо розказати… Це треба побачити, відчути, вдихнути і …доторкнутися. Доторкнутися до правічної ГОСПОДНЬОЇ краси всім своїм єством, всією душею і серцем. І обов”язково треба потрапити у справжній квітковий рай на цій благословенній Землі у надвечір”я.
. .Надвечір”я… Наше рідне, тихе сільське надвечір”я, де чудодійний запах квітів лілії королівської відчувається – вдихається, здається, не тільки на всьому заквітчаному подвір”ї, а й по всій матінці – Землі. Стоять – величаються ці білі витончені лілії цілими рядочками і, ніби промовляють:
. .- Підійдіть, доторкніться, понюхайте, відчуйте мій життєдайний аромат, пригорніться, притуліться до моєї природної краси… Вдихайте цей дивовижний запах на повні груди, радійте життю, насолоджуйтесь, милуйтесь, любіть мене…
. .Та біла лілія квітує не сама. Ніжну квіткову панораму доповнюють лілія білосніжна, оранжева, малинова, червона, рожева, жовта… Здавалося, що разом із вишуканими ліліями мимоволі потрапляєш у чарівний світ благодаті, умиротворення, краси, звідки ніколи не хочеться виходити, бо той неймовірний аромат заворожує, заворожує…
. .А ромашка! Ось вона – справжня українська королиця – біленька ромашка. Тендітна, витончена квіточка пишно і гарно заквітувала на радість нам, людям, вбираючи всю осонцену красу і велич ГОСПОДНЮ. Дивишся – не надивишся на неї.. Очей не відірвати!
. .У тихе і запашне надвечір”я своїми жовтими сонячними суцвіттями вишуканих квіток звеселяють барвистий квітник і яскраві рудбекії. Цілими букетами – кошиками заквітчали вони всеньке подвір”я, що вкрилося м”яким зеленим килимом молоденької трави після рясного літнього дощу.
. .Височенькою заквітчаною стінкою заплелася – розцвіла темно-рожева плетиста трояндочка, створивши разом із оранжевою та білою лілією дивовижну природну композицію.
. .Гармонійно вписалися у квітковий дивограй темно-оранжеві лілійники, ніжно-голубі дзвіночки, червоні сальвії, жовтогарячі чорнобривці, багаторічні гвоздики.
. .Як чудово влітку у тихе, лагідне, заквітчане надвечір”я! Душа радіє!
. .                                                 ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                                 5 липня 2021 року.
2

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

Тамара Романюк

960
Коментарі: 28Публікації: 441Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій