Дівчина в камуфляжі.
У камуфляжі з чорною косою лежить
Дівчина з пораненою головою!
Трава прим’ята на очах сльоза….
На траву течуть червоні краплини….
Крапля за краплиною наче горошини
зі спілої калини…
Господи наш Боже! Хто це наробив?
Хто дівчину гарну, так страшно убив?
Хто ж це зміг калину дівчину зламати?
Як про таке горе рідню сповіщати? …
І лежить ще тепла, але не жива,
пекло рвуться міни та навкруг війна!
Як багато пишуть про хлопців бійців…
Вони завзято штурмують наших ворогів.
Що воюють гинуть …намертво стоять…
Про дівчину теж треба розповiдать…
Що поруч стоїть і стріляє влучно.
Пісні про дівчат звучать звучно.
Автомат тримає і маленькими рученятами,
Землю від наволочі обороняє …
Піт і сльози ладонями з лиця стирає.
…Рум’яна розтали повіки закриті,
Хто ж зумів красуню дівчину убити?
Кулі не боялась вітер дув в лице,
Не встигла сховатись ти за деревце…
…Міна розірвалась на очах у всіх,
Захистити дівчину з нас ніхто не встиг…
Не цвісти калині дітей не родить!
З парубками з піснею більше не ходить!
Обороняти Вітчизну ти прийшла сама
На Сході страшна почалась війна!
Завжди була весела, спритна гомінка,
І в бою смілива… маленьке дівча…
Дівчина в камуфляжі …
Ось наступить мить та згинуть вороги!
Заростуть калиною від війни стежки…
Про тебе дівчино пісні заспівають.
Друзі з батальйону будуть пам’ятати,
Як живу дівчину завжди згадувати!
А мати все з війни чекати …
Дівчину в камуфляжі!…
Олена. Українка.
Думок на тему “Дівчина в камуфляжі.”
Поетично, щиро, назвичайно правдиво, є глибина психології, глибина філософських роздумів про трагічну Долю дівчини, яка загинула за Волю України на війні в Зоні АТО…Вражений