Яка різниця- хто куди пішов?
Яка біда- хто на чиєму боці?
“Любити всіх” -цей меседж ” не зайшов”,
Бо річ не в нім, а як дивитись в очі?
Яка бентега – догодити всім?
Яка підлота – вкотре обтиратись?
І скільки тих, хто перейде наш дім,
І на скількох ще треба озиратись ?
Яка любов – ці фото і слова?
Яка мета – так дивувать ” мережу”?
Як матрицю ,створити майбуття,
Але тоді собі вже не належиш.
Яка ненависть – нищить інтелект ?
Яка сподвига- вразити у серце?
Думки заплутані ,як той міський проспект.
А розум – нащо? Краще срібне скельце.
Яке життя- в неправді й молитвах?
Яка любов – у злоті- позолітку?
Душа летить у вирій ,наче птах,
Бо годі в тім житті знайти просвітку.
Думок на тему ““Просвітки””
Оленка Михайлишин дуже талановита творча особистість.. Їй вдається і поезія і проза. Дякуємо за творчість!