Смуток залишу,
Сон заколише.
В душу наближу
Весну.
Серце не згодне,
Наче в безодні,
Тяжко сьогодні
Засну.
Вітер лютує,
Тишу руйнує.
Ніч сни малює
Мої.
Тишею вкритись,
З сонцем зустрітись-
В спину дивитись
Пітьмі.
Зорі не сяють-
Сонце палає.
В снах хоч благаю,
Не йди!
Полум’я блисне,
Знову нависне
Кавовий присмак
Весни.
5 коментарів “Смуток залишу”
Поезія дуже мелодійна, немов музика славетного польського композитора Шопена. Вражений
Ой, гарно👍👍👍
Пані СофІЯ! Щиро вітаю Вас з перемогою на конкурсі – “ВИБІР ВИДАВЦЯ”. Я щиро радію за Вас. Творчих натхнень.
Мені сподобався ритм вірша і його слова. Гідний вибір видавця!
Щирі поздоровлення. Відзнака завжди приємна 👍