Вночі приходила вона,
Стояла біля ліжка тихо,
І не було у неї зла,
Усе прощала, як не дивно.
Тож ненароджена душа,
Шукала нібито причину,
Чому поглинула пітьма,
У Божу благодатну днину?
Та стільки певно не питай,
Пусті обітниці без віри,
Відлуння давнього гріха;
Дитину цю…не захотіли.

2 коментарі “Давній гріх”
Щемно…
Гарно передали цю гостру тему👍👍👍
Дякую.