– А що б тобі, кохана, хотілось на Різдво?
Який дарунок міг би я зробити?
Про що ти мріяла, скажи мені, давно?
Чим можу, люба, я тобі вгодити?
– Мені б прожити ще одне життя,
З тобою поруч все пройти спочатку,
Щоб пронести ще раз те почуття,
І зберегти його на довгу згадку.
Я так хотіла б… повернути час!
І не для того, щоб життя змінити,
А лиш тому, що мало так для нас
Життя одного, щоб удвох прожити.
Та нездійсненні, знаю, милий, я
Усі мої омріяні бажання,
Тому попрошу ангела Різдва,
Аби продовжив миті ще кохання.
Аби прожити поруч хоча б день,
Хоча б хвилинку в подиху любові,
Щоб ще співали нам своїх пісень
Метелики…у душах кольорові.
Аби горів ще лагідно вогонь,
І серце билось поруч з твоїм серцем.
Це дар, який прийму з твоїх долонь,
І просто Богу дякую за все це.

Думок на тему “Мені б прожити ще одне життя”
Дуже ніжно і щиро. Приємно і легко читати