Для голосування необхідно авторизуватись

Стоять сади, іще зелені…

Стоять сади, іще зелені,

Іще бджола збирає мед,

Ще птаством небо полонене,

Та все відомо наперед:

Що буде білий сніг у лузі,

Що будуть дні колись малі,

Що більше я не перетнуся

Із Вами на оцій землі,

Що не здійсниться сокровенне,

Та неможливе далебі…

Стоять сади, іще зелені.

Ну що ж… Нехай стоять собі…

2

Автор публікації

Офлайн 5 років

Ian Rutzit

1 678
Коментарі: 29Публікації: 448Реєстрація: 14-03-2020

Вибір видавця (Березень 2020)

Достижение получено 25.04.2020

Титул: Вибір видавця (Березень 2020)