У ввечері біжи на луки,
Щоб погуляти у тумані,
Там між трави почуєш звуки,
Які малюють нові грані.
Імла покрила все навколо,
Не на землі вже – десь у хмарах,
Лише цвіркун виводить соло,
Як на весні його кохала
Циганка -муха чорнокоса.
Із ним фламенко танцювала,
Вогонь топтала, сильна й боса,
Злетіла в небо і пропала. ..
Метелики ж прощань не знають –
Родилися вони уранці.
Любесенько удвох кружляють
У першому нічному вальсі.
Комар Сивань дзищить під вухом,
Про себе хоче розказати,
Як був в любові відчайдухом,
І як умів з дівками грати.
Пливи в туман, – мрійливе диво,
Де стрілка часу засинає.
Живе там щастя полохливе –
Кохання вірності чекає.
Альона Ус
Думок на тему “В тумані”
Мальовничо, красиво