Розвісити душу на горіховім гіллі,
Так кепсько буває, та й годі.
Тепер же не в моді обличчя зраділі,
І люди щасливі не в моді.
На серці – як кіт пазурами,
І помисли світлі в вигнАнні,
І я, як жебрак між світами,
Мені так здавалось принаймні.
Розвісити душу на горіховім гіллі,
Хай туга її розвіває…
А помисли грішні – смішні, недозрілі,
Корінням у землю вростають.
