Хай пишуть всі. Це краще ніж стріляти.
Малі, великі й баба із села.
З гучним ім’ям, поета, бува читаю вірші –
Вихоплюється думка: “А дай-но краще я”
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Хай пишуть всі. Це краще ніж стріляти.
Малі, великі й баба із села.
З гучним ім’ям, поета, бува читаю вірші –
Вихоплюється думка: “А дай-но краще я”
Думок на тему “Хай пишуть всі.”
І справді ,гарна думка про те ,що краще хай пишуть люди вірші,а ніж стріляють!!!