Я хочу повірити в диво,
Щоб довкола кружляв білий сніг.
Щоб коханням злітати на крилах,
Щоби чути дитячий наш сміх.
Щоби різні збувалися мрії,
Почуття, щоб у грудях палало.
Щоб жили у Вірі й Надії,
І щоб серце безмежно кохало.
Для голосування необхідно авторизуватись
okЯ хочу повірити в диво,
Щоб довкола кружляв білий сніг.
Щоб коханням злітати на крилах,
Щоби чути дитячий наш сміх.
Щоби різні збувалися мрії,
Почуття, щоб у грудях палало.
Щоб жили у Вірі й Надії,
І щоб серце безмежно кохало.
Думок на тему “Я хочу повірити в диво”
Чудовий вірш. Так, дива Дуже хочеться.